Narzędzia e-commerce

Prezentacja premium
logistyka

Heykapak – opakowania dla e-commerce

Heykapak.pl to narzędzie zapewniające zaopatrzenie sklepów internetowych w opakowania i akcesoria wysyłkowe. 24 godziny na dobę 365 dni w roku do dyspozycji osób z branży e-commerce jest szeroka i rozwijana oferta opakowań do wysyłki i wyposażenia magazynu.

Prezentacja premium
obsługa klienta

NFON Contact Center Hub

Klienci korzystają dziś z wielu kanałów komunikacji, by kontaktować się z firmami. NFON Contact Center Hub to oparte na chmurze, wszechstronne narzędzie do obsługi klienta, które integruje się z Twoim CRM i łączy wszystkie kanały komunikacji z klientem w jednym narzędziu.

Prezentacja premium
logistyka

Pocztex 2.0.

Nowa oferta Pocztex jest wszędzie tam, gdzie Twój e-biznes i Twoi Klienci. Pocztex przyspiesza, staje się nowoczesny i bliższy Klientom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku Poczta Polska wprowadza kompleksowe zmiany m.in. w ofercie, sieci logistycznej czy stronie www.pocztex.pl dające szereg korzyści podmiotom działającym w sektorze eCommerce, realizującym dostawę przesyłek na terenie kraju oraz przesyłek międzynarodowych.

Prezentacja premium
pliki produktowe

Feedink.com

Feedink.com to narzędzie, które pozwala w łatwy i elastyczny sposób zarządzać plikami produktowymi (product feed) każdemu e-commercowi niezależnie od wielkości czy branży. Dzięki zastosowaniu modelu self-service możesz przejąć pełną kontrolę nad swoimi danymi w wielu kanałach marketingowych bez angażowania do tego celu zasobów IT.

Prezentacja premium
sprzedaż

Unity Group

Unity Group wdraża rozwiązania w zakresie cyfrowej transformacji przedsiębiorstw, a w szczególności sprzedaży, od 1997 roku. 23 lata doświadczenia i ponad 500 udanych projektów na całym świecie pozwala nam efektywnie współpracować zarówno ze średnimi, jak i dużymi firmami, którym oferujemy kompleksowe wsparcie.