SEO Vibes Poland 2024

Najnowsza wiedza z zakresu SEO i content marketingu i nie tylko, międzynarodowi prelegenci, praktyczne warsztaty i nieograniczony relaks w Termach Bania – to tylko kilka z wielu atrakcji, które czekają na uczestników tegorocznej edycji SEO Vibes Poland. Konferencja organizowana przez WhitePress odbędzie się w dniach 15-18 maja w Białce Tatrzańskiej. Bilety na wydarzenie są dostępne w trzech pakietach.

Międzynarodowi eksperci SEO na Podhalu

W tym roku na konferencji SEO Vibes Poland wystąpi ponad 25 czołowych ekspertów z całego świata. Podczas wykładów, warsztatów i mastermindów zaprezentują oni najświeższe trendy w digital marketingu, które będą przydatne zarówno dla dyrektorów marketingu, właścicieli firm, jak i specjalistów SEO i content marketerów.

Na głównej scenie pojawią się m.in.: Fery Kaszoni, Dyrektor Zarządzający w Search Intelligence Ltd, entuzjasta wyszukiwarek i doświadczony programista. Liraz Postan, międzynarodowa ekspertka w obszarze SEO i contentu, prelegentka na takich globalnych konferencjach jak Brighton SEO (wystąpi z tematem “Two cents about SEO with Low-budgets”), Mads Singers, specjalista z ponad 10 letnim doświadczeniem w firmach Fortune500 takich jak Xerox i IBM (przedstawi prelekcję “Niching down the right way – where most SEO’s go wrong?”), Christopher Hofman Laursen, Head of SEO w agencji InboundCPH, duńskiej agencji marketingu internetowego z Kopenhagi (zaprezentuje temat “How to unlock user insights with Customer Journey Mapping on Google”) oraz Kamila Cichocka, CMO Microsoft w regionie Europy Środkowej, współpracowała z globalnymi markami, tworząc innowacyjne podejścia do wprowadzania produktów na rynek oraz kampanie marketingowe.