Partner serwisu:

Walka o skuteczny checkout w e-commerce | Commerce Space Online

Jak zaprojektować skuteczny checkout w sklepie internetowym? Na kolejnym Commerce Space przyjrzymy się trendom i dobrym praktykom projektowania checkoutu – dowiesz się, jak ułatwiać kupującym zakupy i zwiększać konwersję.

Start: 31.03.2021, godz. 11:00 (1,5h)
Wydarzenie jest darmowe.

Podczas webinaru dowiesz się m.in.:

  • Jak projektować dzisiejsze checkouty, jak wdrożenie prostych zmian może wpłynąć na konwersję (Baymard)
  • Jakie są alternatywne formy i aktualne trendy w projektowaniu checkoutu
  • Jak będzie wyglądał checkout w przyszłości (Web Payment API)

Prelegent:
Eryk Ulewicz – Head of UX w Strix, projektant z 10-letnim doświadczeniem, specjalizuje się w e-commerce od 2014 roku. Przez ostatnie lata sukcesywnie wdraża i rozwija platformy e-commerce znanych marek.

O Strix: jesteśmy agencją e-commerce, składającą się z UX designerów, programistów i project managerów. Działamy na rynku od początków istnienia sprzedaży internetowej w Polsce. Od 12 lat projektujemy i dostarczamy systemy e-commerce z dbałością o znakomite doświadczenie klientów. Realizujemy projekty dla liderów z wielu branż, takich jak: DIY, elektronika, automotive, fashion & beauty, finanse czy FMCG.

Commerce Space to spotkania online dla entuzjastów e-commerce, na które zapraszamy specjalistów z branży, merchantów i dostawców usług, by porozmawiać o najnowszych trendach na rynku.