Partner serwisu:

Traffic Day 2018

Traffic Day 2018 to najbardziej praktyczna konferencja poświęcona tematyce e-commerce, skierowana do właścicieli sklepów internetowych, osób odpowiedzialnych za marketing w e-commerce oraz tych, którzy myślą o założeniu własnego biznesu. Jako firma zajmująca się marketingiem internetowym, codziennie obserwujemy rozwój ponad 400 sklepów dla których pracujemy. W związku z tym pragniemy podzielić się naszym doświadczeniem i przykładami sukcesów.

O czym opowiemy?
Wśród poruszanych tematów przejdziemy przez elementy budowy stron, funkcjonalności sklepów, rodzaju publikowanego contentu, porad z dziedziny social media, aż po ratowanie porzuconych koszyków. To jedynie kilka kwestii, które omówimy w trakcie trwania konferencji. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia.

Kogo zaprosiliśmy?
Prelegenci stanowią mieszankę reprezentantów firmy Traffic Trends, czyli głównego organizatora, oraz właścicieli sklepów internetowych, a przede wszystkim ekspertów branży e-commerce, takich jak Paweł Fornalski, Mateusz Grzywnowicz, Paweł Mielczarek czy Grzegorz Brajewski.

Ile kosztują bilety?
Do końca maja bilety można kupić w okazyjnej cenie, za jedyne 279 zł!

Traffic Day 2018 – najbardziej praktyczna konferencja dla e-commerce! Jeśli dbasz o sprzedaż internetową, nie może Cię tam zabraknąć!