Partner serwisu:

Szkolenie online: SEO content marketing w e-commerce. Jak tworzyć unikatowe treści i opisy produktów, które sprzedają i królują w Google

Piotr Kaleta, SEO content team leader w x-komie oraz autor książki „SEOrigami – sztuka pisania unikatowego” podczas szkolenia „SEO content marketing w e-commerce” odkryje tajniki „unikatowości” i pokaże, że także w e-commerce przy tworzeniu podobnych treści w dużych ilościach i na ten sam lub podobny temat można pisać i komunikować się bez duplikowania contentu.

Czas szkolenia: 90 min + 30 min sesja pytań i odpowiedzi
Termin: 17.03.2022 godz. 10:00
Forma szkolenia: online „na żywo”

Jeśli nie pasuje Ci termin, wybierz wariant premium z dostępem do nagrania.

Podczas szkolenia dowiesz się m.in.:

  1. Jak tworzyć wartościowy i unikatowy content?
  2. Jak tworzyć opisy produktów – również w dużych ilościach.
  3. Czym wzbogacać karty produktowe?
  4. Jak omijać pułapki duplicate content?
  5. Z jakich narzędzi korzystać.

Dla kogo?

Szkolenie polecamy osobom zajmującym się contentem (zwłaszcza w e-commerce), menedżerom i specjalistom e-commerce, content marketing managerom oraz wszystkim osobom zajmującym się sprzedażą online (lub zamierzającym to robić), którzy chcą dowiedzieć się, jak skutecznie tworzyć unikatowe opisy produktów i treści do e-sklepów.

Prowadzący

Piotr Kaleta

Z copywritingiem i content marketingiem związany od 2011 r. Obecnie SEO content team leader w x-komie, redaktor portalu Geex oraz autor książki „SEOrigami – sztuka pisania unikatowego”.

Poza treściami seo friendly (poradniki, opisy produktów i kategorii) pisze też scenariusze filmów promocyjnych. Specjalizuje się ponadto w copy unikalnym dla sprzedażowych landing page, szczególnie tych o długiej żywotności, mających zbierać ruch w długiej perspektywie czasu. A skoro landing sprzedaje produkty, to dla nich samych robi opisy unikatowe, królujące potem nie tylko w TOP10 Google, ale i w TOP3. Dzięki opisom pozycjonującym produkty zdobył dla x-komu nagrodę semKRK awards (kampania „Ruch napędzany wydarzeniami”).

Po godzinach trener SEO & contentu. Uczy dobrych praktyk SEO, szkoli ludzi z zasad seo friendly. Prywatnie miłośnik fantasy oraz science fiction autorstwa Tolkiena, Pratchetta i Lema.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie szkolenia.