Partner serwisu:

Szkolenie online: Data-driven e-commerce. Jak wyznaczać KPI, które pozwolą budować e-biznes z sukcesem

Michał Anioł powiedział kiedyś, że prawdziwym niebezpieczeństwem nie jest wyznaczanie zbyt wysokich celów i brak ich realizacji, ale wyznaczanie celów zbyt niskich i proste ich osiągnięcie. Aby realizować ambitne cele, trzeba je odpowiednio i konkretnie wyznaczyć oraz monitorować – podejmowanie decyzji na niepewnych danych może doprowadzić do konsekwencji, których nikt nie chce przyjmować, dlatego chciałbym pokazać Tobie jak odpowiednio wyznaczać KPI oraz jak dzielić się nimi z organizacją.

Marek Dorsz podczas szkolenia „Data-driven e-commerce. Jak wyznaczać KPI, które pozwolą budować e-biznes z sukcesem” podzieli się swoim 15-letnim doświadczeniem z małych startupów i dużych korporacji, pure playerów i sklepów retail. Pokaże, jak właściwie wyznaczać KPI, jak je odpowiednio przypisywać w organizacji oraz jak najlepiej z nimi pracować.

Czas: 90 minut + 30 minut na Q&A
Termin: 22.03.2022 godz. 10:00
Forma szkolenia: online „na żywo” Jeśli nie pasuje Ci termin, wybierz wariant premium z dostępem do nagrania.

Podczas szkolenia dowiesz się:

  • jak wyznaczać KPI, właściwie je mierzyć i optymalizować,
  • na jakich metrykach skoncentrować swoją uwagę, a które można pomijać
  • jakie raporty pomogą Ci efektywnie rozliczać się z partnerami biznesowymi
  • jak traktować KPI w digital marketingu, a jak w logistyce

Prowadzący

Marek Dorsz

Ekspert e-commerce, menedżer związany z e-handlem od 2005 r., kiedy to jako sprzedający na Allegro rozkręcał kategorię koni na biegunach. Odpowiedzialny za stworzenie sklepów internetowych takich firm jak OBI, GO Sport czy Medicover.

Absolwent Politechniki Poznańskiej i Akademii Leona Koźmińskiego. Maratończyk, obecnie zapalony gracz squasha. Pochłania ponad 30 książek rocznie i chętnie dzieli się zdobytą wiedzą. Filozof amator, współzałożyciel i prezes Fundacji Dociekliwego Alberta skoncentrowanej na praktycznej edukacji dzieci w zakresie robotyki i nauk ścisłych.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie szkolenia.