Partner serwisu:

Sky-Shop Day #3 | Sprzedaż na Allegro i dropshipping

Konferencje Wyróżnione
29.05.2019 Organizator: Sky-Shop.pl Poznań, Collegium Da Vinci, ul. Kutrzeby 10, Poznań
Zapisz się

Zapisy (liczba miejsc ograniczona!) ➡ www.sky-shop-day-3.evenea.pl

DLA KOGO?
Trzecia edycja wyjątkowego wydarzenia skierowanego do osób prowadzących własne sklepy internetowe, klientów Sky-Shop.pl, jak i tych, którzy dopiero zamierzają otworzyć swój biznes w Internecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie sprzedawać na Allegro i poznać tajniki dropshippingu – nie może Cię zabraknąć!

PLAN WYDARZENIA
Trzecia edycja Sky-Shop Day w całości poświęcona będzie tajnikom skutecznej sprzedaży na Allegro oraz dropshippingowi, czyli modelowi logistycznemu, który cieszy się wśród sprzedawców coraz większą popularnością. Wydarzenie podzielone będzie na dwie części. Prelekcje specjalistów oraz panele dyskusyjne dostarczą Ci kompleksowej i praktycznej wiedzy e-commerce, którą z powodzeniem wykorzystasz we własnym biznesie! Drugą część spotkania poświęcimy na konsultacje z uczestnikami. Masz pytania z zakresu e-commerce, na które do tej pory nie udało Ci się uzyskać profesjonalnej odpowiedzi? Zastanawiasz się od czego zacząć, a może szukasz sposobów na rozwój swojego e-biznesu? Przyjdź i porozmawiaj z prelegentami Sky-Shop Day osobiście!

Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy gadżety i niespodzianki!

Agenda:

CZĘŚĆ I
► 10:00 – 10:20 Rejestracja i powitanie uczestników.
► 10:20 – 11:15 Jak wykorzystać integracje z hurtowniami przy sprzedaży przez dropshipping, Allegro i marketplace’y?
Prelekcja: Tomasz Kubica – doradca klienta ds. e-commerce
► 11:15 – 12:15 Temat prelekcji podamy już wkrótce!
► 12:15 – 12:40 Przerwa
► 12:40 – 14:00 Allegro w pigułce – tajniki skutecznej sprzedaży.
Prelekcja: Paweł Mielczarek, dyrektor e-commerce w CosmoGroup, CEO w vSprint
► 14:00 – 15:00 Jak współpracować z hurtownią dropshippingową?
Panel dyskusyjny z Dariuszem Wloką, właścicielem hurtowni internetowej OutletWatch

CZĘŚĆ II
► 15:00 – 16:00 Networking oraz indywidualne konsultacje

GOŚCIE SPECJALNI WYDARZENIA
Paweł Mielczarek
Entuzjasta sprzedaży na Allegro. Praktyk, który sprawnie porusza się w środowisku marketplace połączonym z własnym sklepem internetowym. Wspiera firmy w zwiększeniu zysków oraz usprawnianiu procesów sprzedażowych. Mnogość projektów w których uczestniczy jest najlepszą wizytówką Pawła: dyrektor e-commerce w CosmoGroup (NeoNail.pl, Mylaq.pl, NEOMakeUp.com,Black-Lashes.pl), CEO w vSprint.pl oraz partner biznesowy w PraktycyEcommerce.pl. Często można go również spotkać na bieżni lub leśnych ścieżkach biegowych wsłuchanego w podcasty lub ebooki biznesowe.

Dariusz Wloka
Właściciel hurtowni OutletWatch, działającej na rynku od 2013 roku, która w swojej ofercie posiada kilka tysięcy modeli zegarków różnorodnych marek i ciągle poszerza swój asortyment o kolejne nowości. Hurtownia oferuje współpracę zarówno w klasycznym modelu, jak i dropshippingu. Podczas panelu dyskusyjnego Dariusz Wloka – właściciel hurtowni opowie o zasadach udanej współpracy pomiędzy sklepem internetowym a hurtownią.

KIEDY I GDZIE?
Wydarzenie jest w 100% darmowe, obowiązuje wcześniejsza rejestracja uczestników. Ilość miejsc ograniczona! Spotykamy się 29 maja 2019 r. w Collegium Da Vinci w Poznaniu (ul. Kutrzeby 10).

Strona wydarzenia: www.day.sky-shop.pl

Zapraszamy!