Partner serwisu:

Sky-Shop Day #2 | Rozkręć swoją sprzedaż w Internecie!

Konferencje Wyróżnione
13.03.2019 Organizator: Sky-Shop.pl Wrocław, Hotel Tumski, ul. Wyspa Słodowa 10, Wrocław
Zapisz się

Zapisy (ilość miejsc ograniczona!) ➡ www.sky-shop-day-2.evenea.pl

Druga edycja wyjątkowego wydarzenia skierowanego do osób prowadzących własne sklepy internetowe, klientów Sky-Shop.pl, jak i tych, którzy dopiero zamierzają otworzyć swój biznes w Internecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak rozkręcić swoją sprzedaż online – nie może Cię zabraknąć!

PLAN WYDARZENIA
Event będzie podzielony na dwie części. Prelekcje specjalistów dostarczą Ci kompleksowej wiedzy z zakresu otwierania, rozwijania i promocji sklepu internetowego. Dowiesz się od czego rozpocząć budowanie dochodowego biznesu online, poznasz najpopularniejsze strategie promocji sklepu internetowego oraz dowiesz się, co zrobić, aby Twoja witryna znalazła się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce! Porozmawiamy też o sprzedaży wielokanałowej przez portale aukcyjne i marketplace’y, a nasz gość specjalny – Paweł Leśniewski, właściciel hurtowni internetowej LeanToys, zdradzi tajniki udanej współpracy pomiędzy właścicielem e-sklepu a hurtownią!

Drugą część spotkania poświęcimy w całości na konsultacje z uczestnikami. Masz pytania z zakresu e-commerce, na które do tej pory nie udało Ci się uzyskać profesjonalnej odpowiedzi? Zastanawiasz się od czego zacząć, a może szukasz sposobów na rozwój swojego e-biznesu? Przyjdź i porozmawiaj ze specjalistami Sky-Shop.pl – wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania!
Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy gadżety i niespodzianki!

Agenda:
⏩Część I
► 10:15 – 11:00 Jak otworzyć gotowy sklep internetowy?
Prelekcja: Dominika Hołota, project manager

► 11:00 – 11:45 Jak zdobywać nowych Klientów i zwiększać sprzedaż w sklepie internetowym?
Prelekcja: Aleksandra Batko, specjalista ds. marketingu i PR

► 11:45 – 12:45 Pozycjonowanie sklepu w 7 etapach – praktyczne porady i wskazówki do samodzielnego wykonania.
Prelekcja: Piotr Michalak, Grupa Tense

► 12:45 – 13:05 Przerwa kawowa

► 13:05 – 14:00 Jak sprzedawać poprzez dropshipping, Allegro oraz marketplace’y, wykorzystując integracje z hurtowniami?
Panel dyskusyjny: Maciej Cebertowicz, manager ds. sprzedaży rozwoju produktu, Tomasz Kubica, doradca klienta, Aleksandra Batko, specjalista ds. marketingu i PR

► 14:00 – 15:00 Wszystko o współpracy z hurtowniami dropshipping. Od czego zacząć i o czym pamiętać?
Panel dyskusyjny: Paweł Leśniewski, właściciel hurtowni internetowej LeanToys, Maciej Cebertowicz, manager ds. sprzedaży rozwoju produktu, Aleksandra Batko, specjalista ds. marketingu i PR

⏩ Część II
► 15:00 – 16:00 Networking oraz konsultacje

KIEDY I GDZIE?
Wydarzenie jest w 100% darmowe, obowiązuje wcześniejsza rejestracja uczestników. Ilość miejsc ograniczona! Spotykamy się 13 marca w klimatycznym wnętrzu Sali Czarnej w Hotelu Tumskim we Wrocławiu.

Strona wydarzenia: www.day.sky-shop.pl

Zapraszamy!