Partner serwisu:

PROFITMEET – zwiększ swoje zyski dzięki marketplace’om

Konferencja PROFITMEET – Zwiększ swoje zyski dzięki marketplace’om odbędzie się online już 10 lutego 2021 roku. Warto dodać, że wstęp na to wyjątkowe wydarzenie jest darmowy, zapraszamy do zapisania się, ponieważ lista miejsc jest ograniczona.

Czego dowiesz się na konferencji?
Przede wszystkim konkretów i bezcennych informacji dotyczących sprzedaży na takich marketplace’ach jak Amazon, Allegro, czy eBay. Wiedza zdobyta dzięki naszym prelegentom pomoże Ci nie tylko poczuć się pewniej jako sprzedawca, ale także umożliwi realne zwiększenie zysków.

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do polskich producentów, którzy chcą zacząć sprzedaż na światowych marketplace’ach lub zwiększyć obroty swojej firmy i wejść na wyższy poziom e – handlu. Innymi słowy, niezależnie od tego, czy dopiero planujesz zacząć przygodę ze sprzedażą, czy jesteś już doświadczonym sprzedawcą, znajdziesz tutaj cenne wskazówki, które realnie przyczynią się do rozwoju Twojego biznesu.

Organizatorzy i partnerzy:
Organizatorem jest Profitcrew – agencja mająca doświadczenie w sprzedaży na marketplace’ach.

Agenda:
Paweł Mielczarek – Cmentarzysko ofert, przepalone budżety, szemrany sprzedawca – powody przegranej sprzedaży w Internecie
Robert Bekas – Stagnacja w sprzedaży? Nie na eBay! Poznaj jego możliwości
Michał Toczyński – Czego NIE robić na Amazon aby wymiatać?!
Marek Zmysłowski – Wprowadzenie do marketplace’ów w Afryce

Sesja Q&A, podczas której będziecie mogli zadać pytania naszym prelegentom. To świetna okazja by uzyskać odpowiedź na nurtujące zagadnienia.

Zapraszamy!