Panel dyskusyjny pt. Zuchwały E-commerce | Commerce Space Online N°4

Rok 2020 bez dwóch zdań był przełomowy w świecie e-commerce. Pojawiły się nowe zjawiska , zmieniły się nawyki zakupowe konsumentów oraz sposób korzystania z niektórych dóbr i usług.

Co czeka branżę e-commerce w najbliższym czasie? Na jakie trendy warto zwrócić uwagę? Jak pandemia wpłynęła na rynek e-commerce?

O przewidywaniach na najbliższe miesiące i trendach takich jak: zero click commerce, ultra szybkie dostawy, marketplace i live commerce porozmawiamy z ekspertkami i ekspertami już 26 maja podczas panelu pt. Zuchwały E-commerce.

Start: 26.05.2021, godzina 11:00 (1,5 h)
Wydarzenie jest darmowe.

Gośćmi panelu będą:
Dorota Bachman – Ekspert rynku e-commerce i rozwoju biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem w różnych branżach. Członek Rady Izby Gospodarki Elektronicznej, propagatorka i promotorka innowacyjnych, niestandardowych rozwiązań w biznesie, które poprawiają znacząco efektywność procesową i wydajność operacyjną firm. Posiada tytuł doktora z zakresu nauk zarządzania – specjalizacja zarządzanie procesowe. Odpowiedzialna za obszary związane z e-commerce, rozwojem biznesu, sprzedażą oraz marketingiem. Pracowała w Agora SA, EMPIK, PWN jako członek zarządów i rad nadzorczych oraz jako doradca i pełnomocnik wielu przedsiębiorstw.

Jarosław Walczuk – Strateg e-commerce, Project Manager w Strix. Pracował z najbardziej znanymi frameworkami e-commerce, CRM, platformami portalowymi zintegrowanymi z SAP i starszymi systemami. Posiada 20 lat doświadczenia zawodowego.

Panel poprowadzi:
Katarzyna Łazarska – IT Project Manager w Strix z Certyfikatem Magento Solution Specialist. Odpowiedzialna za planowanie strategii, wdrażanie i prowadzenie projektów e-commerce dla klientów z Polski i całego świata. Prowadzi cykliczne wykłady na WSEI w Krakowie. Praca z nowymi technologiami i e-commerce jest jej pasją. Po godzinach stawia pierwsze kroki w inwestowaniu na giełdzie.

O Strix: jesteśmy agencją e-commerce, składającą się z UX designerów, programistów i project managerów. Działamy na rynku od początków istnienia sprzedaży internetowej w Polsce. Od 12 lat projektujemy i dostarczamy systemy e-commerce z dbałością o znakomite doświadczenie klientów. Realizujemy projekty dla liderów z wielu branż, takich jak: DIY, elektronika, automotive, fashion & beauty, finanse czy FMCG.

Commerce Space to spotkania online dla entuzjastów e-commerce, na które zapraszamy specjalistów z branży, merchantów i dostawców usług, by porozmawiać o najnowszych trendach na rynku.