Partner serwisu:

National Sales Congress – Mistrzowskie Strategie Sprzedaży

National Sales Congress to wydarzenie skierowane do osób pracujących w sprzedaży, a także dla managerów i kadry zarządzającej.

Jeden dzień, 600 uczestników, dwie sceny, warsztaty, ponad dziewięć godzin inspirujących wykładów, pigułka wiedzy z zakresu skutecznej sprzedaży i zarządzania.

Prelegenci to uznani specjaliści branżowi, praktycy sprzedaży i zarządzania, a także wykładowcy na uczelniach MBA. Prelekcje poprowadzi między innymi Jacek Kotarbiński – ekonomista, uznany autorytet i międzynarodowy ekspert w zakresie marketingu, rozwoju innowacji i zarządzania sprzedażą. Swoje wykłady wygłoszą także Nikolay Kirov, Karina Popieluch, Wojciech Szaniawski czy Andrzej Falkowski. Wspólny blok motywacyjny złożony będzie z prelekcji prowadzonych przez Jakuba B. Bączka i Jerzego Górskiego.

National Sales Congress to aż cztery wydarzenia jednego dnia:

  • Kongres sprzedażowy – 10 tematów z zakresu skutecznej sprzedaży
  • Kongres Managerów – to jedyna taka okazja w Polsce, aby poza programem studiów, wysłuchać wystąpień profesorów kierunków MBA i EMBA – najbardziej prestiżowych na świecie kwalifikacji menedżerskich. Partnerem merytorycznym Kongresu jest Koźmiński Executive Business School
  • Networking biznesowy – możliwość uczestniczenia w networkingu biznesowym moderowanym przez Akademię Rekomendacji Grzegorza Turniaka – założyciela BNI Polska
  • Warsztaty “”Trening pokonywania obiekcji w oparciu o indywidualny mechanizm oporu “trudnego” klienta”

Pełna agenda dostępna na: www.nationalsales.pl.