Partner serwisu:

Mobile Trends for Experts

Konferencje Wyróżnione
25.10.2022 - 26.10.2022 Organizator: Escola S.A. Warszawa, Warsaw Plaza Hotel, ul. Łączyny 5 w Warszawie
Zapisz się

W Warszawie, już 25-26 października 2022 roku odbędzie się największa polska konferencja poświęcona w pełni mobilnej odsłonie technologii, czyli Mobile Trends Conference!

Dwunasta edycja będzie nosiła nazwę Mobile Trends for Experts, gdyż zadbano o merytorykę wydarzenia na specjalistycznym poziomie, dzięki obecności 3 scen, na których w ciągu dwóch dni ma odbyć się sześć ścieżek tematycznych.

Mobile Trends Conference to coroczne święto branży mobile, ale jesienna edycja będzie wyjątkowa, bo będzie podzielona na:

– #mobile UX Design,

– #mobile Management

– #mobile Marketing,

– #mobile Commerce,

– #mobile Banking,

– #mobile Inspirations.

Na ścieżce #mobilemarketing nie zabraknie:

Konferencja skierowana jest do branży mobilne, w szczególności do Bankowców i świata finansów, Przedstawicieli digital commerce, UX Designerów, UI Designerów, Product Designerów i Product Managerów, ale też i Pijarowców, Marketerów, Product Ownerów czy Project Managerów.

Spotkajmy się wszyscy w Warszawie (albo online, jeśli wolisz!)

Pełny program znajdiesz na: https://2022.mobiletrends.pl/program#program

Mobile Trends for Experts odbędzie się w Warsaw Plaza Hotel, Łączyny 5, Warszawa.

Kup bilet na: https://2022.mobiletrends.pl/rejestracja, a z kodem MARKETER15 masz 15 proc. rabat na dowolnie wybrany przez Ciebie pakiet!

Wydarzenie objęte jest akredytacją DIMAQ, więc jeśli chcesz uzyskać 10 pkt za uczestnictwo to nie zwlekaj – pisz do organizatorów!

Do zobaczenia, 25 i 26 października w Warsaw Plaza Hotel w Warszawie!