Partner serwisu:

Material Handling and Logistics Conference MHLC

MHLC to cykliczne wydarzenie o ogromnym znaczeniu dla organizacji zajmujących się edukacją i informacją w zakresie łańcucha dostaw. W tym roku tematem przewodnim jest Future Forward. Zagadnieniu temu poświęcono seminaria edukacyjne, przemówienia oraz panele dyskusyjne, zapewniając możliwość nawiązywania kontaktów członkom organizacji i osobom prywatnym, które chcą rozwijać swoją wyobraźnię i planować przyszłe sukcesy.

Trzydniowe wirtualne wydarzenie odbędzie się w języku angielskim. Wypełnią je prezentacje, dyskusje oraz materiały, które:

  • odniosą się do problemów związanych z łączeniem się przedsiębiorstw oraz wyzwaniami w zakresie tradycyjnego łańcucha dostaw,
  • wskażą opcję rozwoju w niepewnym środowisku biznesowym,
  • przedstawią, w jaki sposób sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, big data i robotyka zmieniają oblicze sprzedaży detalicznej i logistyki.

Obejrzeć można będzie wystąpienia m.in. badaczki technologii, przedsiębiorczyni, założycielki i CEO Stellar Capacity i Young Global Leader Światowego Forum Ekonomicznego Claudii Olsson, byłego dyrektora spółki Alibaba Portera Erismana, frontmana zespołu Iron Maiden Bruce’a Dickinsona, jak również kierowcy Formuły 1 i trzynastokrotnego zdobywcy Grand Prix Davida Coultharda.

Program MHLC 2020 przeznaczony jest w szczególności dla specjalistów ds. łańcucha dostaw i logistyki zainteresowanych nowymi osiągnięciami – zarówno dla swoich firm, jak i w zakresie osobistego rozwoju. Konferencję podzielono na cztery ścieżki tematyczne:

  • Reset: utrzymanie względnej równowagi pomiędzy podażą i popytem bez poświęcania rentowności lub zadowolenia klienta.
  • Zmiana: podejmowanie szybkich, daleko idących decyzji, które mogą spowodować rozkwit albo upadek firmy.
  • Zakłócenie: rozpoznanie trendów w oprogramowaniu i technologii, które zmieniają oblicze handlu.
  • Transformacja: ciągłe przewartościowywanie problemów, ponowna ocena opcji, działania restrukturyzacyjne.

Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się, zapraszamy na stronę mhlc.com.