Partner serwisu:

Konferencja „Lunch z e-commerce”

Konferencje Wyróżnione
18.10.2019 Organizator: Ideo Force Sp. z o.o. Warszawa, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie, ul. Jutrzenki 135.
Zapisz się

18 października o godzinie 10 w budynku Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie odbędzie się 3. edycja konferencji „Lunch z e-commerce”. Aula zgromadzi specjalistów z branży e-handlu. Dotychczasowe konferencje licznie gromadziły przedstawicieli branży e-commerce oraz firmy prowadzące działania uzupełniające handel elektroniczny.

Zdając sobie sprawę, że prowadzenie biznesu w Internecie napotyka wiele przeszkód, a przede wszystkim konkurencji, organizatorzy postanowili zgromadzić wybitych fachowców w branży, którzy zainspirują i pokierują w stronę sukcesu. Spotkanie jest polem do dyskusji i wymiany poglądów, a przygotowane prezentacje z pewnością zaciekawią zarówno przedsiębiorców rozpoczynających swoją drogę biznesową, jak i wieloletnich uczestników rynku.

Tematem przewodnim 3. edycji Konferencji jest „Znam. Lubię. Kupuję! Jak sprawić, żeby klienci pokochali Twój e-commerce”. Przekonasz się, co robić by sprzedawać więcej. Czy to nie intrygujące?

Prowadzenie firmy opiera się na budowaniu relacji i odpowiedniej promocji prowadzonych działań. Październikowe spotkanie będzie doskonałą okazją do czerpania inspiracji od najlepszych e-commercowych graczy na rynku. Oprócz networkingu, 8 prelekcji i warsztatu będzie również czas na pyszny lunch oraz premierę II wydania książki  “Content marketing: Współczesny poradnik po marketingu treści”.

Zapraszamy do zapisów: https://www.ideoforce.pl/lunch-z-e-commerce/.