Partner serwisu:

Konferencja Lunch z e-commerce

Tematem tegorocznej edycji Konferencji Lunch z e-commerce jest e-commerce w świecie VUCA — czyli dzisiejszej rzeczywistości biznesowej, której głównymi cechami jest zmienność (volatility), niepewność (uncertainty), złożoność (complexity) i niejednoznaczność (ambiguity).

Funkcjonowanie biznesu e-commerce w otoczeniu, w którym zmiany są tak częste, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłości, wymaga przekształcenia sposobu myślenia oraz prowadzenia firmy zupełnie inaczej niż dotychczas.

Jak? Tego dowiesz się od naszych prelegentów podczas Konferencji Lunch z e-commerce!
Wykorzystaj koncepcję VUCA, aby stawić czoła burzliwej rzeczywistości!

Czego się dowiesz w trakcie Konferencji Lunch z e-commerce?
Podczas prelekcji odpowiemy na najważniejsze pytania dyrektorów e-commerce, którzy mierzą się z wyzwaniami związanymi z prowadzeniem sklepów internetowych w świecie pełnym zmienności i niepewności.

Na Konferencji Lunch z e-commerce będziemy mówić między innymi o tym:

– Czym jest świat VUCA i jak wpływa on na e-commerce?

– Jak skutecznie prowadzić e-biznes w zmiennych czasach?

– Co w dzisiejszym świecie może zrewolucjonizować biznes e-commerce?

– Czym powinien się charakteryzować lider w świecie VUCA?

Udział w Konferencji Lunch z e-commerce daje Ci dostęp do wartościowej wiedzy specjalistów na co dzień funkcjonujących w branży e-commerce. To miejsce spotkań profesjonalistów biznesowych i marketingowych, którzy chętnie dzielą się z innymi swoimi doświadczeniem oraz obserwacjami.

– Dostęp do wiedzy doświadczonych praktyków. Nasi prelegenci to doświadczeni eksperci znający specyfikę działania branży zarówno ze strony agencji marketingowych, jak i firm e-commerce.

– Prelekcje wypełnione wartościowymi informacjami. Wystąpienia naszych ekspertów są nastawione na to, aby w wyznaczonym czasie przekazać maksymalnie wartościową dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w rozwoju swojego biznesu e-commerce.

– Konkretne wskazówki dla biznesu e-commerce. Po zakończeniu konferencji będziesz w stanie przygotować listę niezbędnych rzeczy, które powinieneś wdrożyć lub zmienić w swojej firmie, aby osiągnąć lepsze rezultaty swoich działań.

Na scenie konferencji wystąpią: Piotr Cieszewski, Sebastian Skórski, Michał Konieczny, Kamila Gębik, Monika Kołodziejczyk, Andrzej Kochanek, Krzysztof Czyżewski, Katarzyna Jedynak – Gierada, Daniel Kazanecki, Marcin Lipiec.

Szczegóły dotyczące konferencji: https://bit.ly/3kw0nSR

Bilet z 50% zniżką na hasło EWP50 kupisz tutaj: https://bit.ly/39cHwtw