Partner serwisu:

IV Konferencja Olimp Marketplace

IV Konferencja Olimp Marketplace to kluczowe wydarzenie dla każdego, kto pragnie odkryć tajniki i możliwości sprzedaży na marketplace. Tegoroczna edycja, rozgrywająca się na dwóch scenach w Multikinie w Warszawie gwarantuje dostęp do niezwykłej wiedzy przekazanej przez ekspertów i praktyków w 22 inspirujących prelekcjach.

Odkryjesz praktyczne aspekty i innowacyjne strategie biznesowe, które z powodzeniem zastosujesz w działaniach na platformach takich jak Allegro, Amazon, eMAG, Kaufland, Pigu, Empik i na wielu innych.

Nasza konferencja to nie tylko doskonała okazja do zdobycia i pogłębienia wiedzy, ale także miejsce, gdzie możesz rozwinąć swoje biznesowe kontakty, dzięki czemu niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś doświadczonym graczem na rynku, znajdziesz dla siebie coś wartościowego.

Jeśli poszukujesz sposobów na podniesienie efektywności swojej sprzedaży online i chcesz zanurzyć się w dynamicznym świecie marketplace, IV Konferencja Olimp Marketplace jest miejscem, którego nie możesz przegapić!