Partner serwisu:

Eksperci o wzroście na IdoSell: best practices, case study i tips&tricks

Webinary Wyróżnione
13.10.2022 Organizator: Samba.ai https://poland.samba.ai/webinar-idosell-221013
Zapisz się

Zbliżamy się do kluczowego okresu 2022 roku. Aktualna sytuacja i nadchodzące wyzwania nie ułatwiają prowadzenia sklepu internetowego. Niemniej, jest to najlepszy moment na wdrożenie najskuteczniejszych metod zwiększania przychodu i konwersji. Wszakże, konkurencja nigdy nie śpi. Dlatego zapraszamy Cię na webinar organizowany przez partnera IdoSell, czyli Samba.ai, na którym eksperci pokażą metody na zwiększenie przychodu, których być może jeszcze nie wykorzystujesz.

Dlaczego warto wziąć udział?
– Nasi eksperci podzielą się z Tobą swoją praktyczną wiedzą i sprawdzonymi trikami na zwiększenie przychodów e-commerce.
– Dowiesz się jak najlepiej wykorzystać nowe funkcje systemu IdoSell, aby zwiększyć przychody swojego sklepu internetowego.
– Poznasz realny wpływ wdrożenia wielokanałowej personalizacji AI na wyniki Twojego e-sklepu.
– Zapoznasz się z najlepszymi praktykami dotyczącymi wykorzystania danych klientów do zwiększenia ilości transakcji na platformie IdoSell.
– …a jeśli coś będzie dla Ciebie niejasne, będziesz miał możliwość bezpośredniego zadania pytań naszym ekspertom w trakcie i po naszym webinarze. 🙂

Agenda
– Start i powitanie uczestników – Konrad Skibiński, Samba.ai – 10:00 – 10:05
– Jak rozwiązania IdoSell pomagają zwiększać sprzedaż w Twoim sklepie? – Bartosz Pasek, IdoSell – 10:05 – 10:30
– Wpływ personalizacji AI na wyniki e-sklepu w branży fashion; case study Moodo.pl – Przemysław Pasek, Samba.ai oraz Dariusz Niewiadomski, Moodo.pl – 10:30 – 10:55
– Jak pracować z danymi, aby wypracować wzrost retencji klientów; case study ZooArt – Eryk Jakubik, ZooArt / BrandsManago – 10:55 – 11:20
– Dodatkowa sesja Q&A oraz zakończenie webinaru – prelegenci i uczestnicy – 11:20 – 11:30

Prelegenci
– Bartosz Pasek: jest odpowiedzialny za wdrażanie i rozwój sklepów e-commerce na platformie IdoSell. Na co dzień aktywnie wspiera Klientów w rozwoju ich biznesu. Na swoim koncie ma wiele udanych wdrożeń w ekosystemie IdoSell. Posiada duże doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w zakresie e-commerce, którą wykorzystuje i rozwija na co dzień. Prywatnie pasjonat gier planszowych, dobrej muzyki, papug oraz psów.

– Przemysław Pasek: praktyk i konsultant e-commerce z ponad 13-letnim doświadczeniem, specjalizujący się w omnichannel expierence i performance marketingu. Doświadczenie zdobywał we współpracy z takimi markami jak Neonet, Impel, Unity Group, Samba AI oraz uczestnicząc w realizacji projektów dla liderów swoich branż – m. in. McDonald’s Polska, Mall Group, Leroy Merlin Polska oraz Travelplanet.pl

– Dariusz Niewiadomski: manager e-commerce w Moodo – kobiecej marki odzieżowej; z branżą internetową i e-commerce związany od ponad 10 lat; Od podstaw wdrażał i rozwijał sklep internetowy Moodo.pl. Pasjonat online marketingu. Prywatnie miłośnik amatorskich biegów długodystansowych, maratończyk z ponad 10 letnim stażem.

– Eryk Jakubik: zarządzający pracą agencji marketingowej Brands Manago oraz firmy specjalizującej się w pomocy technicznej w IdoSell IdoMods.pl. Swoją przygodę ze sprzedażą internetową rozpoczął od pracy w sklepie ZooArt.com.pl. Specjalizuje się we wdrożeniach kampanii reklamowych w Google Ads. Prywatnie fan dobrej kuchni i nowych technologii.

Widzimy się 13.10.2022 o godzinie 10:00!

Zapisz się pod linkiem: https://poland.samba.ai/webinar-idosell-221013