Partner serwisu:

Aula Polska Kraków #8 Skuteczne narzędzia ecommerce

Konferencje Wyróżnione
11.06.2019 Organizator: FreshMail Sp. z o.o. Kraków, Orange Office Park, ul. Klimeckiego 1
Zapisz się

Przed nami #8 Aula Polska Kraków!

We wtorek, 11 czerwca 2019 roku, spotkamy się na kolejnej edycji Auli Polskiej Kraków! Tym razem tematem będą “Skuteczne narzędzia e-commerce”.

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Orange Office Park przy ulicy Klimeckiego 1 o godzinie 19:00. Prelegenci podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem o najlepszych narzędziach dedykowanych e-commerce. Powiedzą między innymi o tym, które z nich warto rozważyć i czym kierować się przy ich wyborze, żeby skutecznie sprzedawać i komunikować się ze swoim klientami. Nie zabraknie wyczekiwanych case study.

Kto wystąpi?

  • Paweł Sala (FreshMail) Email Marketing – koniem pociągowym e-commerce
  • Damian Wiszowaty (Gonito.pl) BEST-SELLER, czyli co charakteryzuje najlepszego sprzedawcę na Amazon
  • Mateusz Ossowski (CallPage) Telefon w e-commerce. Rzecz, której warto unikać czy unikalna szansa na wzrost sprzedaży
  • Andrzej Brandt (Semahead) Panie, z automatami nie wygrasz. Jak wykorzystać sztuczną inteligencję do generowania większych przychodów z Google Ads?
  • Łukasz Kozłowski (Thulium) Rehumanizacja zdehumanizowanej konwersji – jak nie zwariować w świecie zautomatyzowanej i nieskutecznej sprzedaży

Wydarzenie jest w 100% bezpłatne, jednak prosimy, by się zarejestrować. Nie musicie mieć biletów – na wejściu czekać będzie lista! Pamiętajcie, aby się na niej odhaczyć 🙂

Nie czekaj, aż skończą się miejsca – zapisz się już dziś na https://aulapolskakrakow8.evenea.pl/

Bądź na bieżąco i dołącz do wydarzenia Aula Polska Kraków #8 na https://tiny.pl/t9843

Uwaga! Wydarzenie jest akredytowane przez DIMAQ, dzięki czemu na Twoje konto wpłynie 5 punktów.

Czym jest Aula Polska?

Jest to cykl bezpłatnych spotkań, które od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem w środowisku nie tylko marketingowym. Zapraszani prelegenci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z różnych dziedzin, a każda edycja Auli różni się od siebie tematycznie. Wydarzenia odbywają się w 13 polskich miastach oraz w dwóch za granicą. W Krakowie organizatorem Auli jest FreshMail.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami na: szkolenia@freshmail.pl