Sprawdź najnowszy numer

CX i obsługa klienta w e-commerce

Zobacz numer

Już 22 czerwca br. odbędzie się kolejna edycja Forum Gospodarki Cyfrowej organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Tematyka tegorocznego Forum skupi się wokół metod i technologii płatności w e-commerce. W agendzie przewidziane są prelekcje oraz panele dyskusyjne obejmujące m.in. najnowocześniejsze rozwiązania płatnicze, trendy ze świata bankowości oraz najważniejsze zmiany legislacyjne. Partnerami Głównymi Forum Gospodarki Cyfrowej: Płatności w e-commerce – przyszłość po pandemii są: Bank Pocztowy, Przelewy24 oraz VISA.

FGC, organizowane przez e-Izbę, jest najważniejszym spotkaniem liderów polskiej branży e-commerce w Polsce, miejscem wymiany informacji z zakresu wyzwań gospodarki cyfrowej oraz międzynarodowych trendów. Tegoroczna edycja wydarzenia zgromadzi ekspertów świata finansów oraz przedstawicieli polskiego biznesu, którzy porozmawiają o przyszłości płatności cyfrowych w dobie post-covid.

Rok 2020 to zdecydowanie rok elektronicznego handlu i elektronicznego pieniądza. Czas ten pokazał, iż polscy konsumenci na dobre zasmakowali już w wygodnych płatnościach przy pomocy kart płatniczych, szybkich przelewów czy jednego kliknięcia i wykorzystują te metody sprawnie, zarówno w kanałach online, mobile, jak i offline, jeśli rozwiązanie na to pozwala. Dodatkowo, w roku pandemii, takie formy płatności uznają nie tylko za wygodniejsze, ale i bezpieczniejsze.

– W kwestii płatności zapewne dalej będziemy obserwować zdecydowany zwrot w stronę transakcji bezgotówkowych, zarówno w świecie online, jak i tradycyjnym handlu. Polska na tle innych krajów jest liderem, jeśli chodzi o ilość sposobów płatności, jakie dostarczane są konsumentom. Znajdujemy się również wśród największych entuzjastów nowych technologii, co widać po nowych sposobach płatności przyjmujących się z taką łatwością w naszym kraju. Podczas Forum Gospodarki Cyfrowej: Płatności w e-commerce – przyszłość po pandemii zgłębimy temat najnowszych metod płatności cyfrowych, panujących trendów i przyszłości post-covid. Zapraszam do udziału – Patrycja Sass-Staniszewska, prezes Izby Gospodarki Elektronicznej.

Forum Gospodarki Cyfrowej: Płatności w e-commerce – przyszłość po pandemii odbędzie się w formule zdalnej, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Zapraszamy do rejestracji: http://bit.ly/Forum_Gospodarki_Cyfrowej_2021

Więcej informacji: https://forumgc.pl/

Partnerami Głównymi wydarzenia są: Bank Pocztowy, Przelewy24 oraz VISA.


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony wiedzy o e-commerce?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę premium lub elektroniczną by zyskać dostęp do magazynu w wersji elektronicznej PDF.

Zamów prenumeratę