Sprawdź najnowszy numer

CX i obsługa klienta w e-commerce

Zobacz numer

Szybki kontakt:

Robokat
Rynek 55
58-200 Dzierżoniów
tel.: +48 71 718 11 92
e-mail: info@robokat.pl
www.robokat.pl

Opis

Jak zarządzać informacją produktową w nowoczesnej firmie? Jak zachować spójność danych w każdym kanale publikacji – w systemie e-commerce, katalogu drukowanym i na kartach produktowych w formacie PDF? Rozwiązaniem może być implementacja systemu PIM (product information management), który służy do stworzenia jednego źródła informacji o produkcie do wielu różnorodnych zastosowań. Taka baza rozpowszechnia informację produktową bez żmudnego,  wielokrotnego wprowadzania jej ręcznie do innych systemów IT.

Dzięki systemowi PIM otrzymujemy informacje produktowe wysokiej jakości, o dużym stopniu strukturyzacji, zawierające kompletny materiał graficzny. System świetnie się sprawdza przy danych wielojęzycznych i wspomaga wszelkie prace tłumaczeniowe. Wraz z automatyzacją DTP, w której dodatkowo specjalizuje się Robokat, każda firma otrzymuje pełną kontrolę nad generowaniem katalogów produktowych i publikacji technicznych, które doskonale wspierają pracę systemu e-commerce funkcjonującego w firmie.

Współpracujemy z wieloma dostawcami systemów PIM oraz publishing automation. Mamy status srebrnego partnera firmy Pimcore oraz jesteśmy przedstawicielem firm Amirada i Sepia. Za pomocą narzędzi EasyCatalog, Active Publishing oraz Amirada tworzymy procesy automatyzujące powstawanie publikacji dopasowane do wymagań firmy. Warto nawiązać z nami współpracę.

Wybrani klienci

Aluprof
Pneumat
Ergom
Lug
Kanlux
PXF
Helikon-Tex

Dane adresowe

Robokat
Rynek 55
58-200 Dzierżoniów
tel.: +48 71 718 11 92
e-mail: info@robokat.pl
www.robokat.pl

Spragniony wiedzy o e-commerce?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę premium lub elektroniczną by zyskać dostęp do magazynu w wersji elektronicznej PDF.

Zamów prenumeratę