Sprawdź najnowszy numer

Dochodowy e-commerce w 2021 roku

Zobacz numer

Linker – Cloud Fulfillment Platform

logistyka

Szybki kontakt:

LINKER CLOUD Sp. z o.o.
ul. Tadeusza Borowskiego 2
03-475 Warszawa
info@linker.shop; aleksandra.adamowicz@linker.shop
+48 519 622 330
linker.shop

Opis

Platforma internetowa Linker – Cloud Fulfillment Platform to autorskie, opracowane przez polską spółkę Linker Cloud, narzędzie do zarządzania logistyką ecommerce. Jest przeznaczona dla sklepów on-line i operatorów logistycznych.

Linker służy do kompleksowej obsługi procesów fulfillment – od momentu zakupu, przez kompletację, wystawianie dokumentów, aż po dostarczenie towaru do kupujących przez Internet. Pozwala usprawniać, automatyzować i rozwijać procesy logistyczne odpowiedzialne za dostarczanie towarów do kupujących. Integruje wszystkie kanały sprzedaży, umożliwiając kontrolę nad zamówieniami, a następnie optymalizuje i automatyzuje proces dostawy.

Platforma Linker oferuje szereg opcji konfiguracji procesów obsługi zamówień, zwrotów i awizacji dostaw oraz wiele dostępnych integracji z systemami zewnętrznych dostawców usług logistycznych. Jest oferowana w modelu SaaS, co sprawia, że jej wdrożenie i uruchomienie jest szybkie i nie wymaga dużych nakładów inwestycyjnych. To wygodne, skalowalne i bezpieczne narzędzie, zbudowane w oparciu o mikro-usługi.

Linker to rozwiązanie, które stanowi mocne wsparcie przy rozpoczęciu sprzedaży w modelu omnichannel i uzupełnienie sprzedaży stacjonarnej. Pozwala szybko przeprowadzić połączenie z platformami ecommerce lub marketplace, określić poszczególne procesy logistyczne oraz podłączyć się do systemów firm kurierskich. Oferuje bogatą i cały czas rosnącą listę gotowych integracji, na której znajdują się systemy i rozwiązania wszystkich popularnych dostawców usług, w tym operatorów logistycznych.

Linker umożliwia kontrolę i redukcję kosztów logistycznych. Pozwala precyzyjnie szacować koszty pracy, opakowań i materiałów oraz kurierów.

Platforma umożliwia polskim sklepom łatwe rozpoczęcie wysyłki towarów do klientów w innych krajach – oferuje połączenie z systemami dostawców usług logistycznych działających na innych rynkach, umożliwiając realizację zamówień z lokalnych zagranicznych centrów magazynowych i lokalnymi kurierami.

Korzyści

Platforma Linker to odpowiedź na nowe, wymagające czasy (w tym na sytuację wywołaną epidemią COVID-19) i zmieniający się rynek ecommerce. To pomoc w:

  • uruchomieniu logistyki sprzedaży omnichannel,
  • organizacji i obsługi rosnącej lawinowo liczby zamówień on-line,
  • usprawnieniu i automatyzacji obsługi klienta,
  • optymalizacji kosztów obsługi zamówień i unikaniu pomyłek w dostawach,
  • odpowiadaniu na zmieniające się trendy rynkowe i postawy konsumenckie,
  • integracji logistyki z zewnętrznymi podmiotami,
  • ekspansji sprzedaży na rynki zagraniczne,
  • elastycznym rozwijaniu biznesu.

Wybrani klienci

InPost, Vision Express, Inter Cars, M.B.B. Logistics, Procan Logistyka

Dane adresowe

LINKER CLOUD Sp. z o.o.
ul. Tadeusza Borowskiego 2
03-475 Warszawa
info@linker.shop; aleksandra.adamowicz@linker.shop
+48 519 622 330
linker.shop

Spragniony wiedzy o e-commerce?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę premium lub elektroniczną by zyskać dostęp do magazynu w wersji elektronicznej PDF.

Zamów prenumeratę