Sprawdź najnowszy numer

Dochodowy e-commerce w 2021 roku

Zobacz numer

Szybki kontakt:

ExpertSender Sp. z o.o.
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 58 351 33 30
kontakt@expertsender.pl
expertsender.pl

Opis

Platforma do multichannel marketing automation opartej na danych, która pozwala e-commerce’om zwiększać sprzedaż.  ExpertSender to polska firma od 11 lat dostarczająca zaawansowane rozwiązanie do marketingu wielokanałowego dla firm z całego świata.  Założona w 2009 roku przez Krzysztofa Jareckiego i Łukasza Kalitę, początkowo oferowała zaawansowaną automatyzację wysyłek wiadomości e-mail dla dużych podmiotów w USA. Dzisiaj wspiera ponad 1000 marek z całego świata i wysyła w ich imieniu ponad 20 miliardów wiadomości rocznie. Siedziba firmy mieści się w Trójmieście; ExpertSender posiada także oddziały w Chinach, Rosji i Brazylii. Od początku istnienia firmy jej atutem jest elastyczność i stabilność oferowanego systemu oraz dedykowana obsługa klienta.

Korzyści

Dzięki rozbudowanej segmentacji i personalizacji opartych na danych platforma pomoże Ci m.in. zwiększyć konwersję, zbudować lojalność klientów , dostarczać treści oraz sprzedawać w modelu D2C. Dodatkowo, dedykowany Account Manager pomoże Ci w działaniach marketingowych.

Wybrani klienci

Do klientów firmy należą m.in.

Answear, 4F, Venezia, Mother Care, Victoria’s Secret, Vans, CCC, La Senza, Da Wanda, Top Secret, Leroy Merlin, Media Markt, Starbucks, Dominos, BodyShop, MAC Cosmetics, Mitsubishi, Citroen, Michelin, Seat, Peugeot, ING, Axa, Nocowanie.pl, Wakacje.pl czy National Geographic.

Dane adresowe

ExpertSender Sp. z o.o.
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 58 351 33 30
kontakt@expertsender.pl
expertsender.pl

Spragniony wiedzy o e-commerce?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę premium lub elektroniczną by zyskać dostęp do magazynu w wersji elektronicznej PDF.

Zamów prenumeratę