Sprawdź najnowszy numer

CX i obsługa klienta w e-commerce

Zobacz numer

Szybki kontakt:

Aptus.pl Sp. z o.o. Sp.k.
Plac Pod Lipami 5
40-476 Katowice
tel. 32 607 31 80
e-mail: aptusshop@aptusshop.pl
www.aptusshop.pl

Opis

Wierzymy, że sklep internetowy może być nowoczesny, a jego obsługa intuicyjna dla każdego.
Wiemy, że panel administracyjny sklepu internetowego może dawać ogromne możliwości i jednocześnie być prosty w obsłudze.
Rozumiemy, że świat szybko się zmienia i jutro pojawią się nowe możliwości, do których obsługi oprogramowanie powinno być już dziś przygotowane.
Dlatego stworzyliśmy AptusShop – profesjonalną, autorską platformę do prowadzenia sklepu internetowego.
Tym, co nas wyróżnia jest możliwość łatwej adaptacji naszego oprogramowania do indywidualnych potrzeb klienta. AptusShop jest optymalnym rozwiązaniem zarówno dla firm prowadzących niewielki sklep internetowy, stanowiący dodatkowy kanał sprzedaży jak i dla klientów najbardziej wymagających, dla których konieczne są daleko idące zmiany funkcjonalne bądź wizualne platformy sklepowej.

Od ponad 20 lat pomagamy firmom w przenoszeniu ich sprzedaży do świata on-line, tworząc platformy sprzedażowe oparte o oprogramowanie AptusShop.
Z naszych rozwiązań skorzystało ponad 1000 firm: w ich gronie znajdują się zarówno duże platformy liderów branż, jak i małe sklepy internetowe. Szczególnie duże doświadczenie posiadamy w branży farmaceutycznej (apteki internetowe), księgarskiej, FMCG (sprzedaż art. spożywczych i przemysłowych) oraz motoryzacyjnej.

Nasze oprogramowanie wydajnie obsługuje sklepy oferujące ponad 100 tys. produktów i realizujące tysiące zamówień dziennie. Wdrażamy automatyczne integracje z operatorami płatności, kurierami, systemami analitycznymi, redukując pracę personelu do niezbędnego minimum.

Ogromną wagę przywiązujemy do optymalizacji naszego oprogramowania dla urządzeń mobilnych – podążamy, a niejednokrotnie nawet wyprzedzamy najnowsze trendy w tej dziedzinie co sprawia, że klienci sklepów stworzonych przez nas mogą korzystać z niezwykle intuicyjnego interfejsu użytkownika stworzonego na wzór najlepszych aplikacji mobilnych.

Nasz sklep internetowy uzyskuje najwyższe wyniki w dziedzinie optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych – wszystkie kluczowe zasoby sklepu mają przyjazne adresy URL, stosujemy grafikę wektorową (SVG), a zdjęcia produktów, bannerów i innych elementów umieszczanych w sklepie przez jego administratora są automatycznie konwertowane na nowoczesne formaty (np. WebP) zapewniając ich wysoką jakość i niewielki rozmiar.

Wykonujemy niestandardowe projekty obejmujące również integracje z zewnętrznymi systemami informatycznymi bądź usługami on-line. Posiadamy na tym polu duże doświadczenie poparte istniejącymi wdrożeniami.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Wszystkim zainteresowanym zapewniamy możliwość uruchomienia bezpłatnej wersji testowej sklepu AptusShop dostępnej on-line i przetestowania naszego oprogramowania bez żadnych zobowiązań.

Posiadamy doświadczony zespół ludzi, który z pasją i zaangażowaniem zrealizuje każde wyzwanie z dziedziny e-Commerce.

Korzyści

  • możliwość dopasowania oprogramowania do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wizualnym;
  • wydajna obsługa dużych sklepów – posiadających więcej niż 100 tys. SKU;
  • bogaty funkcjonalnie panel administracyjny;
  • nowoczesna, responsywna szata graficzna działająca na różnych urządzeniach (komputer, tablet, smartfon);
  • automatyczne integracje z firmami kurierskimi, autoryzatorami płatności on-line, Allegro
  • funkcjonalności zapewniające ochronę danych osobowych (RODO)
  • możliwość migracji danych z innej platformy sprzedażowej.

Wybrani klienci

Cefarm24.pl
StrefaKierowcy.pl
GWP.pl
SzybkiKoszyk.pl
e-ZikoApteka.pl
Smykoland.pl

Dane adresowe

Aptus.pl Sp. z o.o. Sp.k.
Plac Pod Lipami 5
40-476 Katowice
tel. 32 607 31 80
e-mail: aptusshop@aptusshop.pl
www.aptusshop.pl

Spragniony wiedzy o e-commerce?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę premium lub elektroniczną by zyskać dostęp do magazynu w wersji elektronicznej PDF.

Zamów prenumeratę