Sprawdź najnowszy numer

CX i obsługa klienta w e-commerce

Zobacz numer

Black Friday i Cyber Monday 2020 – najciekawsze promocje dla marketerów i ikomersiaków

Black Friday i Cyber Monday to czas przedświątecznych promocji i wyprzedaży. W ostatnich dniach listopada można znaleźć wiele ciekawych propozycji także z obszaru marketingu i e-commerce. Sprawdź oferty polskich firm i skorzystaj z okazji, aby zaoszczędzić na narzędziach i usługach, z których korzystasz na co dzień.

Black Friday i Cyber Monday 2020 – najciekawsze promocje dla marketerów i ikomersiaków

Black Friday i Cyber Monday to czas przedświątecznych promocji i wyprzedaży. W ostatnich dniach listopada można znaleźć wiele ciekawych propozycji także z obszaru marketingu i e-commerce. Sprawdź oferty polskich firm i skorzystaj z okazji, aby zaoszczędzić na narzędziach i usługach, z których korzystasz na co dzień.

Akcje promocyjne typu Black Friday i Cyber Monday to szczególny moment w roku, kiedy większość firm oferuje duże rabaty. Warto dokładnie przemyśleć szczegóły takich działań, aby uniknąć walki cenowej oraz efektu psucia marki, a klienci, którzy nam wcześniej zaufali nie poczuli się pokrzywdzeni.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć skuteczne strategie cenowe w e-commerce, sięgnij do EwP10 o zdrowej polityce cenowej i rabatowej. Jeśli szukasz praktycznych wskazówek, jak poradzić sobie w sytuacji, gdy spotka Cię klęska urodzaju tzn. będziesz wiedział, że nie jesteś w stanie sprostać szybkiej realizacji wszystkich zamówień, sięgnij po najnowsze wydanie EwP11 o pikach i spadkach sprzedaży.

Sprawdź, jakie ciekawe akcje promocyjne przygotowały dla marketerów i właścicieli sklepów internetowych polskie firmy.

Black Funday: rozmawiamy o marketingu i wspieramy dzieciaki

Senuto, Brand24, Whitepress, NapoleonCat, Freshmail i cux.io, aby pomóc dzieciom wykluczonym cyfrowo, przygotowały bezpłatną konferencję online. W ramach wydarzenia Black Funday: rozmawiamy o marketingu i wspieramy dzieciaki odbędą się merytoryczne prezentacje na tematy związane z marketingiem (SEO, content marketing, e-mail marketing, social media, monitoring internetu i UX automation). Organizatorzy będą odpowiadali na pytania uczestników i zbierali środki dla Fundacji Sarigato.

Czas trwania akcji: piątek 27.11 w godzinach 10:00-14:00.

Callpage

Callpage to widget, który łączy potencjalnego klienta z konsultantem i umożliwia oddzwanianie w ciągu 28 sekund.

Oferta: w dniach 24-27.11 zniżka 50% na wszystkie plany roczne dla nowych klientów. Szczegóły na stronie callpage.pl/blackfriday2020.

DevaGroup

DevaGroup to krakowska agencja interaktywna specjalizująca się w reklamie w internecie.

Oferta: w dniach 23-29.11 agencja przygotowała specjalne oferty np. darmową godzinę konsultacji z wybranym specjalistą, mini audyt SEO oraz miesiąc gratis na obsługę Google/Facebook/LinkedIn/Allegro Ads (przy podpisaniu umowy na 4 miesiące). Szczegóły na stronie devagroup.pl/blog/green-friday-w-devagroup.

FreshMail

FreshMail to łatwy w obsłudzy system do wysyłania kampanii SMS, e-mail oraz e-maili transakcyjnych.

Oferta: w dniach 27-30.11 otwarta będzie także sprzedaż kursu EmailLove.

GetResponse

GetResponse to narzędzie do e-mail marketingu i zarządzania kampaniami online.

Oferta: w ramach promocji Black Friday możesz uzyskać do 40% zniżki na dowolny plan, czyli nawet do 9 miesięcy użytkowania platformy za darmo. Oferta dotyczy limitowanej liczby kont. Szczegóły na stronie z cennikiem firmy.

Kru.pl

Kru.pl to dostawca hostingu, domen i certyfikatów SSL.

Oferta: w dniach 23-29.11 firma oferuje zniżki na domeny, konta hostingowe oraz rabat 50% na serwery MVPS. Usługi objęte promocją zostaną obniżone do ceny 0,69 zł netto/usługa. Szczegóły na stronie kru.pl/blackweek.php.

Landingi

Landingi to narzędzie dla marketerów do tworzenia, publikowania i testowania landing page’y.

Oferta: w ramach Black Friday możesz zaoszczędzić nawet 2760 zł netto. Szczegóły na stronie landingi.com/pl/black-friday.

LiveWebinar

LiveWebinar to gdańska platforma do webinarów i live streamingu, która wsparła nas technologicznie podczas serii bezpłatnych spotkań online z okazji 9 urodzin „Marketera+” m.in. z Łukaszem Kosuniakiem, Pawłem Salą, Adrianem Gamoniem, Franciszkiem Georgiewem i Martyną Tarnawską. Jeśli przeoczyłeś, polecamy nadrobienie zaległości. Linki do nagrań znajdziesz na stronie webinary.marketerplus.pl (Uwaga! dostęp tylko dla prenumeratorów M+ – wyjątkowo z okazji urodzin Jolanty Pieli do 29.11 udostępniamy zapis nagrania z webinaru „Jak z ograniczonym budżetem zaplanować strategię marketingową” wszystkim czytelnikom).

Oferta: od 26 listopada do 1 grudnia nowi i obecni klienci LiveWebinar mogą wykorzystać 25% zniżki wpisując kod promocyjny FRIDAY20 na stronie app.livewebinar.com/pricing.

SMSAPI

SMSAPI to platforma do masowej wysyłki SMS-ów, MMS-ów i wiadomości głosowych.

Oferta: do końca listopada zniżka 10% dla nowych klientów podpisujących umowę na dwa lata oraz rabat 15% dla nowych umów prepaid. Szczegóły na stronie smsapi.pl/cennik.

WP DESK

WP DESK to wtyczki do sklepu na Woo Commerce. Od 27.11 do 30.11 włącznie, subskrybenci newslettera WP Desk będą mogli skorzystać z kuponu zniżkowego na zakup wtyczek do WooCommerce. Zniżka będzie od 10 do 40% w zależności od liczby zakupionych wtyczek.

Black Days z „Marketer+” i „E-commerce w Praktyce”

A co przygotowało wydawnictwo Grupa Marketer? W ramach Black Days w dniach 23-30.11 możesz kupić książki i e-booki nawet 40% taniej, kursy i szkolenia 20% taniej, a prenumeraty premium i Elektroniczne ze zniżką 10%. Szczegóły na stronie bf.marketerplus.pl.

Jeśli znasz atrakcyjną ofertę, której nie ma w naszym tekście, napisz na adres: redakcja@marketerpus.pl.

 

Spragniony wiedzy o e-commerce?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę premium lub elektroniczną by zyskać dostęp do magazynu w wersji elektronicznej PDF.

Zamów prenumeratę